Σας γνωρίζουμε, ότι άνοιξε για τους μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΔΠΜΣ «Υπολογιστική Δεδομένων και Αποφάσεων (ΥΔΑ)», η διαδικτυακή πύλη (Progress) για ανανέωση εγγραφής στο χειμερινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2022-2023, από σήμερα Πέμπτη 01.09.2022 έως και Δευτέρα 31.10.2022.

Διευκρινίζεται ότι:

• Οι φοιτητές που αιτούνται βεβαιώσεις φοίτησης/αναλυτικής βαθμολογίας για το νέο ακαδ. έτος 2022-2023, θα πρέπει να έχουν κάνει πρώτα ανανέωση εγγραφής.
  • Η ανακοίνωση για την περίοδο δήλωσης μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του 2022-2023 θα ακολουθήσει μεταγενέστερα.
  • Για την ηλεκτρονική εγγραφή απαιτείται ο λογαριασμός πρόσβασης (UsernamePassword, ο οποίος σας έχει δοθεί με την εγγραφή σας στο ΠΜΣ) στις υπηρεσίες τηλεματικής του Ιδρύματος.

Παρακαλούμε όπως μεριμνήσετε για τη ανανέωση της εγγραφής σας εντός της προθεσμίας.

Από τη Γραμματεία